
- Немає в наявності
- Код: 00150336
Відпарювач Sencor компактний, 1800Вт, 180мл, постійна пара - 25гр, керамічна підошва, біло-коричневий
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відпарювач для одягу
Споживана потужність 1800 Вт
Високоефективна парова система з паропродуктивністю 25 г/хв
Керамічна підошва
Бак для води (об'єм 180 мл)
Функція Drip-Stop для запобігання плям від крапель води на тканинах
Вертикальне відпарювання
Швидке нагрівання протягом 20 секунд. Світловий індикатор інформує, що пароварка готова до використання
Функція автоматичного вимкнення для автоматичного вимкнення праски після 5 хвилин бездіяльності
Цифровий 2 режими подачі пари
Контроль температури
Кінець шнура живлення обмежує скручування та заплутування
Насадка для тонких тканин
Довжина шнура живлення: 1,9 м
Розміри (довжина × ширина × висота): 362 x 97 x 180 мм
Вага: 900 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 |
| Колір корпусу | біло-коричневий |
- Ціна: 1 999 ₴
