
- В наявності
- Код: 00150317
Пилосос Sencor безпровідний, 400Вт, вологе прибирання, конт пил -0.5л, автон. робота до 50хв, вага-3кг, НЕРА, чорний
11 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | вертикальний |
| акумуляторний | |
| Тип прибирання | сухе |
| вологе | |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафильтр) |
| Контейнер | |
| Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) |
| щілинна | |
| Пилова | |
| для м'яких меблів | |
| турбощітка | |
| кутова | |
| Міні турбо щітка | |
| насадка для прибирання важкодоступних ділянок | |
| Насадка з мікрофібри | |
| Живлення | акумулятор |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 119х11х21 см |
| Вага | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Потужність | 400 Вт |
| Час роботи | 50 хв |
| Швидка зарядка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибирання | Сухе; Волога |
- Ціна: 11 599 ₴
