
- В наявності
- Код: 00150313
Пилосос Sencor безпровідний, 110Вт, конт пил -0.5л, автон. робота до 25хв, вага-2.8кг, НЕРА, білий
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | ручний |
| вертикальний | |
| акумуляторний | |
| Тип прибирання | сухе |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 113.5x28.6x23.6 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Колір | Білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Потужність | 110 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Час роботи | 25 хв |
- Ціна: 3 799 ₴
