
- В наявності
- Код: 00150312
Пилосос Sencor автомобільний, 450Вт, конт пил -0.5л, автон. робота до 15хв, вага-1.5кг, чорний
1 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| вологе | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Насадки | щілинна |
| Пилова | |
| Живлення | акумулятор |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 12.2x38x10 см см |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 450 Вт |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 10 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення ступеня забруднення | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибирання | Сухе; Волога |
- Ціна: 1 099 ₴
