
- В наявності
- Код: 00150311
Пилосос Sencor автомобільний, 450Вт, конт пил -0.5л, автон. робота до 15хв, вага-1.5кг, червоний
1 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| вологе | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Насадки | щілинна |
| Пилова | |
| Живлення | акумулятор |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 12.2x38x10 см см |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип насадки | Основна |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 450 |
| Тип прибирання | Сухе; Волога |
- Ціна: 1 199 ₴
