
- В наявності
- Код: 00150282
Кавомолка Sencor роторна 150Вт, об'єм зерен-50г, пластик, чорний
799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Sencor Кавомолка SCG ВК 1050:
Основні параметри
| Система помелу | ножового типу |
| Місткість | 50 г |
| Потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 0.76 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кавомолки | роторна |
- Ціна: 799 ₴
