
- В наявності
- Код: 00150279
Кавоварка Sencor ріжкова 1.4л, мелена, автоматичний капучинатор, LCD-дисплей, нерж. сталь-чорний
6 999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Напівавтоматична кавоварка
Великий LCD дисплей
Тиск на 15 бар для ідеальної кави
Швидкий попередній нагрів
Система попереднього заварювання для інтенсивного смаку
Еспресо одним дотиком, подвійний еспресо, капучіно, латте, програма зі спіненим молоком
Прозорий резервуар для молока зі знімним пристроєм для спінювання молока для легкого очищення
Рожки з нержавіючої сталі на 1 і 2 чашки
Тарілка-підігрівач чашок
Функція запам'ятовування розміру кави
Електронний контролер PCB для забезпечення більш точної температури напою
Кришка піддону з нержавіючої сталі для чашки кави еспресо
Функція автоматичного самоочищення
Знімний піддон для крапель для легкого очищення
Дуже велика висота чашки ідеально підходить для кавових кухлів
Знімний резервуар для води об’ємом 1,4 л забезпечує свіжу воду для вашої смачної кави
Індикатор об'єму води
Індикатор видалення накипу
Програма видалення накипу
Перемикач ON/OFF зі світловим індикатором
Протиковзкі ніжки
Аксесуари: тримач фільтра, мірний совок, 2 фільтри (на 1 і 2 чашки)
Споживана потужність: 1450 Вт
Рівень шуму макс. 70 дБ
Довжина шнура живлення: 95 см
Розміри (ширина × глибина × висота): 309 × 249 × 355 мм
Вага: 4,3 кг
Напруга і частота: 220–240 В, 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 1.4 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Електронне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Фільтр | постійний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 355 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Ширина | 309 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 95 |
- Ціна: 6 999 ₴
