
- Немає в наявності
- Код: 00150225
Жорсткий диск Seagate 2TB 3.5" 7200 256MB SATA BarraСuda
6 760 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| https://www.seagate.com/products/hard-drives/barracuda-hard-drive/ | |
| Код товару | ST2000DM008 |
| Ємність | 2ТБ |
| Серія | BarraCuda |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA |
| Объем кэш-памяти | 256МБ |
| Швидкість обертання шпінделя | 7200 об/хв |
| Габариты (Д х Ш х В) | 147 x 101.8 x 20.1мм |
| Вага | 490г |
| Гарантія | 24 міс |
| Країна-виробник | вказана на упаковці |
| * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 490 г |
| Висота | 20.1 мм |
| Ширина | 101.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA |
- Ціна: 6 760 ₴
