
- В наявності
- Код: 00149742
Відпарювач Russell Hobbs компактний Steam Genie Aroma, 1800Вт, 200мл, постійна пара - 32гр, керам. підошва, чорно-коричневий
3 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Потужність | 1800 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.85 х 27.38 х 13.71 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал утримувача | метал |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Таймер | Ні |
| Тип сушилки | Білизняна мотузка |
| Функція автовідключення | Так |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість компактного зберігання | Так |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 13.85 мм |
| Глибина | 13.71 мм |
| Ширина | 27.38 мм |
- Ціна: 3 199 ₴
