
- В наявності
- Код: 00149740
Відпарювач Russell Hobbs Genie VacuSteam, 1800Вт, 200мл, паровий удар -20гр, верт. відпарювання, керам. підошва, синій
7 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
| Тип пристрою |
|
|
| Тип відпарювача |
|
|
| Споживана потужність, (Вт) |
|
|
| Покриття підошви |
|
|
| Відпарювання |
|
|
| Потужність постійного пара, г/хв |
|
|
| Час нагріву води |
|
|
| Об'єм резервуара для води |
|
|
| Колір виробника |
|
Додаткові функції
| Автоматичне відключення | Так |
Фізичні характеристики
| Довжина шнура |
|
|
| Шарнірне кріплення шнура |
|
|
| Габарити (ВхШхГ) | 276 х 192 х 125 мм | |
| Комплектація |
|
|
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 24 х 15 см | |
| Вага в упаковці, кг | 1,81 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип | Відпарювач |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Колір корпусу | Синій |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 276 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм резервуара для води | 200 |
- Ціна: 7 499 ₴
