
- В наявності
- Код: 00149737
Мультирізка Russell Hobbs Desire Slice&Go, 200Вт, 3 насадки, корпус-пластик, червоний
3 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Russell Hobbs 22280-56:
Основні параметри
| Тип пристрою | овочерізка |
| Потужність | 200 Вт |
| Функції | подрібнення |
| нарізання | |
| Насадки | диск для шинкування/нарізки |
| Колір | білий з червоним |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Ні |
- Ціна: 3 699 ₴
