
- В наявності
- Код: 00149725
Мультипіч Russell Hobbs 1800Вт, чаша-8.3л, сенсорне управл., 9 авто. программ, пластик, чорний
8 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Об'єм |
|
|
| Тип керування |
|
|
| Споживана потужність, Вт |
|
|
| Діапазон температур |
|
|
| Кількість програм |
|
|
| Програми приготування |
|
|
| Внутрішнє покриття |
|
|
| Таймер |
|
|
| Особливості |
|
|
| Колір виробника |
|
|
| Габарити (ВхШхГ) | 32 x 32,5 x 41 см | |
| Комплектація |
|
|
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 45 х 38 см | |
| Вага в упаковці, кг | 7,7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Кількість програм приготування | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Об`єм | 8.3 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип кришки | Знімна |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 32.5 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підтримання температури | Ні |
| Таймер | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм чаші | 8.3 |
- Ціна: 8 999 ₴
