
- В наявності
- Код: 00149518
Фен Remington дорожній On The Go, 2000Вт, 2 режими, складна ручка, чорний
1 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пристрій | фен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Tемпературні режими | 2 |
| Функції | сушка волосся |
| Насадки | дифузор |
| Петля для підвішування | ![]() |
| Складна ручка | ![]() |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Складна ручка | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 1 099 ₴

