
- В наявності
- Код: 00149517
Фен Remington дорожній On The Go, 1400Вт, 2 режими, складна ручка, чорний
949 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен дорожній |
| Серія | On The Go |
| Потужність | 1400 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Режими | - |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| складна ручка | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 540 г /вес в упаковке |
Фізичні
| Додатково | кнопка вкл/викл |
| Можливість вибору напруги в мережі | |
| дорожній |
Габарити брутто
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0026 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 949 ₴
