
- В наявності
- Код: 00149488
Фен-щітка Remington Dry & Style Caring, 400Вт, 2 режими, іоніз-я, кераміка, чорний
1 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 400 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| Насадки в комплекті | щітка |
| насадка-щітка з м'якою щетиною | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 330 г |
Особливості
| Безпека | термоізольований наконечник |
Фізичні
| Діаметр щітки | 25 мм , 19 мм |
| Додатково | шнур на шарнірі |
| вибір температури нагрівання | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 4.5х35х4 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Фен-щітка |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 0.47 кг |
| Об'єм | 0.0029 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр щітки | 25.19 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція автовідключення | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 |
- Ціна: 1 499 ₴
