
- В наявності
- Код: 00149485
Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring, 800Вт, 2 режими, іонізація, хол. обдув, кераміка, чорний
1 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | обертання насадки |
| прохолодний постріл | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| щітка-гребінець | |
| щітка для укладання | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Діаметр щітки | 25 мм для укладання |
| Додатково | знімна решітка |
| поворотний шнур | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Мультистайлер |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0054 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Антистатичність | Так |
| Вага | 0.8 г |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип камня | Без каміння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Кераміка |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 899 ₴
