
- В наявності
- Код: 00149484
Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring, 1200Вт, 2 режими, іоніз-я, хол. обдув, кейс для зберігання, кераміка, чорно-золотий
3 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1200 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | створення хвиль |
| створення об'єму | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| щітка | |
| щітка-гребінець | |
| щітка з висувною щетиною | |
| для прикореневої зони | |
| фірмова лопатева щітка | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Діаметр щітки | 50 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| знімна решітка | |
| іонний кондиціонер | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Повітряний мультистайлер |
Габарити брутто
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Об'єм | 0.0092 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Антистатичність | Так |
| Вага | 1.52 г |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Ні |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип камня | Без каміння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Кераміка |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 3 399 ₴
