
- В наявності
- Код: 00149455
Мультистайлер Remington Multistyle, 25Вт, темп.режимів-5, 110-190С, 5 насадок, кейс, аксесуари, кераміка, тефлон , чорний
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Потужність | 25 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | іонізація |
| Насадки в комплекті | випрямляч |
| щітка | |
| щипці | |
| гофре | |
| спіральна | |
| зажим для волосся /4 | |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Додатково | дисплей |
| регулювання нагріву | |
| Діаметр щипців | 20 мм |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 1.05 кг |
| Об'єм | 0.0043 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0043 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 2 699 ₴
