
- В наявності
- Код: 00149444
Випрямляч Remington Rose Shimmer, темп.режимів-5, 150-230С, кераміка, чорно-золотий
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щітка-випрямляч |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | створення хвиль |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| створення об'єму | |
| Колір | чорний із рожевим |
| Вага | 550 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Розмір пластини | 110 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| плаваючі пластини | |
| термоізольований накінечник | |
| Автовимкнення | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Інструкція |
| Випрямляч для волосся | |
| чохол для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Антистатичність | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Тип камня | Без каміння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 |
| Покриття | Кераміка |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 1 999 ₴
