
- Немає в наявності
- Код: 00149443
Випрямляч Remington ProLuxe, 52Вт, темп.режимів-10, 150-230С, дисплей, кераміка, рожево- золотий
3 349 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | режим PRO+ |
| інтелектуальна технологія OPTIHeat | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | рожевий |
| бежевий |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
Фізичні
| Додатково | дисплей |
| обертання шнура на 360 град | |
| плаваючі пластини | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0043 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Об`єм | 0.0043 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 3 349 ₴
