
- В наявності
- Код: 00149438
Випрямляч Remington Pro-Ceramic, 53Вт, темп.режимів-10, 150-235С, дисплей, кейс, акс., кераміка, сірий
2 749 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
сновні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | випрямлення волосся |
| Колір | чорний зі сріблястим |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| титан | |
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хв |
Фізичні
| Розмір пластини | 110 мм |
| Додатково | дисплей |
| плаваючі пластини | |
| В комплекті: сумка, 2 затискачі для волосся, гребінець, люстерко | |
| подовжені пластини | |
| шнур, що обертається | |
| швидкий розігрів |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Об`єм | 0.0041 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 2 749 ₴
