
- Немає в наявності
- Код: 00149437
Випрямляч Remington Pro-Ceramic Ultra, 53Вт, 150-230С, дисплей, кераміка, чорний
1 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пристрій | щипці-випрямляч |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Функції | автовимкнення /через 1 годину роботи |
| Насадки | випрямляч |
| Довжина шнура | 1.8 м |
Гарантійний термін: 36
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Довжина | 1.8 мм |
| Матеріал | Метал |
| Функції і характеристики електробігуді | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 см |
| Керамічне покриття | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Споживана потужність | 53 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Флокірована поверхня | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
- Ціна: 1 899 ₴
