
- В наявності
- Код: 00149431
Випрямляч Remington Hydraluxe, 55Вт, темп.режимів-9, 150-230С, дисплей, кераміка, білий
2 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 55 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| випрямлення волосся | |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| блокування температури | |
| Колір | білий |
| Вага | 375 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка /покрытие Moisture Lock |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| захист від перегрівання | |
| термоізольований наконечник |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
| Розмір пластини | 11 мм x 2.5 мм |
| Додатково | дисплей |
| плаваючі пластини | |
| індикація нагрівання | |
| Іонне кондиціювання для запобігання сплутування волосся | |
| фіксатор для зручності складання та зберігання | |
| Універсальна напруга | |
| поворотна основа шнура | |
| налаштування температури Hydracare | |
| Габарити (ШхДхГ) | 27 х 4 х 3.2 см |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.61 кг |
| Об'єм | 0.0025 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Об`єм | 0.0025 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 2 799 ₴
