
- В наявності
- Код: 00149427
Випрямляч Remington Coconut Smooth, 47Вт, темп.режимів-9, 150-230С, дисплей, кераміка, рожевий
2 399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 47 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | турборежим |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| функція блокування температури | |
| створення об'єму | |
| плаваючі пластини | |
| Колір | рожевий |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хв. |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 36x7x13 см |
| Комплектація | Випрямляч для волосся |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.52 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0033 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 2 399 ₴
