
- В наявності
- Код: 00149419
Випрямляч 2в1 Remington One Straight&Curl, 2в1 випрямляч та плойка, темп.режимів-5, 150-230С, кейс та рукавичка в комплекті,
4 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| автовимкнення | |
| створення хвиль | |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| захист від перегрівання | |
| поворот шнура на 360° | |
| Колір | чорний |
| Вага | 494 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка /з турмаліном |
Фізичні
| Розмір пластини | 110 мм |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Комплектація | Інструкція |
| Термозахисна рукавичка | |
| Стайлер | |
| чохол для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 1.04 кг |
| Об'єм | 0.0040 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.004 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 4 699 ₴
