
- В наявності
- Код: 00149418
Тример Remington Trim & Fit, ААх1, вібраційний мотор, насадок-3, чохол, титан.напил., чорний
1 049 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримайте волоски на обличчі під контролем за допомогою комплекту деталей Remington Trim & Fit. У ньому є все, що вам потрібно, щоб навести порядок і надати форму вашому вигляду у вашій долоні - усі насадки акуратно зберігаються в ручці тримера. Лінійний тример ідеально підходить для підстригання брів і тонкої деталізації у важкодоступних місцях. Обертовий тример справляється з небажаним волоссям у носі та вухах, а зручний пінцет справляється з неприємними заблуками. Маючи так багато способів підтримувати свій стиль.
Основні
| Тип | для вух/носа |
| для брів | |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Комплектація | насадка-гребінь |
| пінцет | |
| тример | |
| роторна насадка | |
| чохол для зберігання | |
| батарейка 1xAA |
Функціональні можливості
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм гребінець для брів |
| Максимальна довжина стрижки | 6 мм гребінець для брів |
Живлення
| Джерело живлення | батарейки /1хАА |
Фізичні
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.19 кг |
| Об'єм | 0.0009 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Матеріал лез | Титан |
| Наявність змащувальної смужки | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ширина леза | 100 мм |
| Характеристики помазка | |
| Висота помазка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бритвенной принадлежности | Тример |
- Ціна: 1 049 ₴

