
- В наявності
- Код: 00149417
Тример Remington T-Series, для бороди, вусів, окантовки, брови, носа та вух, ААх1, вібраційний мотор, насадок-4, сталь, чорний
1 589 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример Ultimate Precision Trimmer серії T має вирізну шийку для кращої видимості та реверсивне Т-подібне лезо для акуратного та точного підрівнювання. Якщо ви хочете добитися точної окантовки, точної деталізації і ретельного підрівнювання бороди, шиї та лінії росту волосся, то вам сподобається тример Ultimate Precision серії T. Модифікована вирізна шийка забезпечує покращений огляд, а реверсивне Т-подібне лезо забезпечує акуратне контрольованого укладання щоразу.
Основні
| Тип | тример |
| Насадки | для брів |
| для носа/вух | |
| для бороди та вусів | |
| для обличчя | |
| Кількість насадок в комплекті | 5 шт |
| Комплектація | насадки |
| гребінь для брів | |
| батарейка 1xAA | |
| тример |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 5 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
| Волога очистка | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 5 мм |
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
Живлення
| Джерело живлення | батарейки /1хАА |
Фізичні
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Об'єм | 0.0014 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вікова група | Без обмежень |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0014 мл |
| Особливість засобу | Неорганічне |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
- Ціна: 1 589 ₴

