
- Немає в наявності
- Код: 00149407
Тример Remington Beard Kit, для бороди і вусів, акум., насадок-2, ножиці, щітка у компл., титан.напил., коричневий
3 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створюйте стилі для своєї бороди в затишку власного дому за допомогою набору для бороди. Його леза з титановим покриттям самозаточувальні, тому ви завжди отримуватимете гостру, преміальну якість стрижки. Легко створюйте різноманітні стилі та насолоджуйтесь індивідуальним стайлінгом завдяки регульованим довгим гребеням. Тут навіть є щітка для бороди з сумішшю щетини та преміальні нержавіючі сталеві ножиці для завершальних штрихів.
Основні
| Тип | тример |
| Насадки | для бороди та вусів |
| Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
Функціональні можливості
| Самозаточуючі леза | ![]() |
Характеристики
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 35 мм |
| Покриття лез | титанове |
Живлення
| Джерело живлення | акумулятор |
| Час роботи акумулятора | 90 хв |
| Час зарядки акумулятора | 16 г |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Фізичні
| Колір | чорний |
| коричневий |
Габарити брутто
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0031 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вікова група | Без обмежень |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0031 мл |
| Особливість засобу | Неорганічне |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
- Ціна: 3 499 ₴

