
- В наявності
- Код: 00149406
Тример Remington Barba, для бороди та вусів, акум., насадок-9, 40хв. Використання, сталь, чорний
2 129 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Леза з покриттям з удосконаленої кераміки нового тримера Remington MB320C здатні забезпечити неперевершену якість підстригання для ваших вусів і бороди. З цим пристроєм ви зможете втілити будь-які ідеї, пов'язані зі стилем волосся на обличчі: у вашому розпорядженні плавне регулювання довжини від півтора до вісімнадцяти міліметрів і висувний тример для створення чітких ліній. Леза машинки не вимагають змазки, що робить процес гоління простим і зручним.
Основні
| Тип | тример |
| Кількість насадок в комплекті | 1 шт |
| Зона використання | Для бороди і вусів |
| Комплектація | футляр/чохол |
| гребінець | |
| тример |
Функціональні можливості
| Кількість установок довжини | 9 |
| Самозаточуючі леза | ![]() |
Характеристики
| Регулювання довжини стрижки | регулятором |
| поворотний диск | |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 18 мм |
| Покриття лез | керамічне |
Живлення
| Джерело живлення | мережа |
| акумулятор | |
| Час роботи акумулятора | 40 хв |
| Індикатор зарядки | ![]() |
Додатково
| Особливості | Висувний тріммер |
Фізичні
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Вага | 680 г |
Габарити брутто
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0017 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Вікова група | Без обмежень |
| Гіпоалергенний | Ні |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0017 мл |
| Особливість засобу | Неорганічне |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
- Ціна: 2 129 ₴

