
- В наявності
- Код: 00149333
Ігрова поверхня Razer Pro Glide, M (360х275х3мм), сірий
699 ₴
- +380 (66) 199-01-00

ТАМ ДЕ КОМФОРТ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ З КОНТРОЛЕМ
Вдосконаліть свою продуктивність, оптимізувавши свій робочий простір з Razer Pro Glide - м'яким килимком для миші, спроектованим для надання більш високого ступеню управління мишею для виконання поточних завдань та створений з товстої високощільної гумової піни, міцної і зручної у використанні.
ТОВСТА, ВИСОКОЩІЛЬНА РЕЗИНОВА ПІНА
При товщині 3 мм. килимок забезпечує амортизацію вашої руки та міцну основу для миші при роботі, при цьому він досить міцний, щоб витримувати тривале використання.
ТЕКСТУРОВАНА ПОВЕРХНЯ З МІКРО ПЛЕТЕННЯМ
Гладка поверхня килимка дозволяє швидко і без зусиль проводити маніпуляції мишею під час роботи та оптимізована для всіх видів сенсорів миші для забезпечення точного відстеження.
ПРОТИКОВЗКА ОСНОВА
Гумову основу посилено спеціальною текстурою захоплення, яка надійно утримує килим на робочому столі та запобігає його ненавмисному зміщенню при використанні.
Технічні характеристики:
| Довжина (мм) | 275 |
| Ширина (мм) | 360 |
| Товщина (мм) | 3 |
| Матеріал основи | Гума |
| Поверхня | Тканинна |
| Поверхня килима | Для швидкості (speed) , |
| Для контролю (control) | |
| Сумісність із лазерними мишами | так |
| Сумісність із оптичними мишами | так |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Довжина | 275 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 699 ₴
