
- В наявності
- Код: 00149145
Фен-щітка Philips 7000 Series, 1000Вт, 3 режими, іоніз-я, кераміка, турмалін, білий
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Серія | 7000 Series |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | створення хвиль /природних, створення гладкої зачіски, створення об'єму |
| Насадки в комплекті | щітка /50 мм, кругла щітка /50 мм для створення об'єму, термощітка з висувними щетинками /30 мм, обертання насадок в обидві сторони, Кришка для насадки /50 мм |
| Особливості | іонізація |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий |
| Вага | 757 г |
Гарантійний термін: 24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 3 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр щітки | 50 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Функція автовідключення | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 757 |
- Ціна: 3 799 ₴
