
- В наявності
- Код: 00149118
Випрямляч Philips Series 5000, 120-230С, іонізація, кераміка, чорний
2 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Кіл-ть температурних режимів | 12 |
| Мінімальна температура нагріву | 120 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | автовимкнення /30 хв |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Розмір пластини | 25 мм - 105 мм |
| Додатково | плаваючі пластини |
| регулятор температури /з LED-індикатором | |
| термоізольований накінечник | |
| швидкий розігрів | |
| іонізація | |
| Вбудоване підсвічування | |
| ThermoShield | |
| керамічні пластини з олією арганії | |
| жаростійкий килимок, який скручується | |
| плаваючі пластини |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.66 кг |
| Об'єм | 0.0030 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.003 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 2 899 ₴
