
- В наявності
- Код: 00149117
Випрямляч Philips Series 5000, 120-230С, іонізація, кераміка, бузковий
3 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 12 |
| Кіл-ть температурних режимів | 120 |
| Мінімальна температура нагріву | 230 °C |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | рожевий |
| металік | |
| Вага | 480 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| захист від перегрівання |
Фізичні
| Розмір пластини | 25 мм - 105 мм |
| Додатково | плаваючі пластини |
| регулятор температури /з LED-індикатором | |
| індикатор готовності до використання | |
| термоізольований накінечник | |
| швидкий розігрів | |
| іонізація | |
| шнур на шарнірі | |
| ThermoShield | |
| керамічні пластини з олією арганії | |
| жаростійкий килимок, який скручується | |
| блокування пластин |
Габарити брутто
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.76 кг |
| Об'єм | 0.0048 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0048 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 3 699 ₴
