
- В наявності
- Код: 00149114
Випрямляч Philips Series 3000, темп.режимів-2, 180-220С, кераміка, чорний
1 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Мінімальна температура нагріву | 180 °C |
| Максимальна температура нагріву | 220 °C |
| Режими | іонізація |
| швидке нагрівання | |
| Термостат | |
| технологія ThermoProtect | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Система блокування |
Фізичні
| Розмір пластини | 28 мм |
| Додатково | перемикання напруги |
| поворотна основа шнура | |
| Покриття нагрівального елементу | кератинове |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.50 кг |
| Об'єм | 0.0016 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0016 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 1 199 ₴
