
- В наявності
- Код: 00149112
Випрямляч Philips Series 3000, 1000Вт, темп.режимів-3, 160-230С, іонізація, кераміка, чорний
2 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Мінімальна температура нагріву | 160 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| швидке нагрівання | |
| Термостат | |
| технологія ThermoProtect | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Система блокування |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Розмір пластини | 28 мм |
| Додатково | індикатор готовності до використання |
| перемикання напруги | |
| LED індикатор | |
| поворотна основа шнура | |
| Покриття нагрівального елементу | кератинове |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0019 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Об`єм | 0.0019 мл |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
- Ціна: 2 099 ₴
