
- В наявності
- Код: 00149097
Праска Philips 3000 Series, 2000Вт, 300мл, паровий удар -140гр, постійна пара - 30гр, керам. підошва, пурпурний
2 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | праска з подачею пари |
| Потужність | 2000 Вт |
| Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Підключення | дротове |
| Об'єм ємності для води | 300 мл |
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Основні | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск пари | 140 |
| Об'єм котла (бака для води) | 300 л |
| Об'єм резервуара для води | 300 |
- Ціна: 2 099 ₴
