
- В наявності
- Код: 00149094
Праска-парогенератор Philips PerfectCare 8000 Series, 2700Вт, 1800мл, паровий удар -600гр, постійна пара - 170гр, нерж. сталь,
19 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | праска з парогенератором |
| Потужність | 2700 Вт |
| Tехнологія підошви | SteamGlide Elite |
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Автоматичне намотування шнура | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Захист від накипу | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Основні | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 1800 л |
| Об'єм резервуара для води | 1800 |
- Ціна: 19 999 ₴
