
- В наявності
- Код: 00149090
Відпарювач Philips компактний Series 5000, 1400Вт, 120мл, паровий удар -24гр, складана ручка, пластик, сіро-зелений
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія
Підошва
- Пластик
Об'єм резервуара для води, мл
- 120
Тип
Довжина шнура, м
- 2
Комплект постачання
- Відпарювач
Знімний резервуар для води 120 мл
Сумка для зберігання (світло-сіра)
Додаткові характеристики
- Витончений дизайн із регульованою насадкою: простота використання й зберігання
Увімкни й працюй: готовий роботи за лічені секунди, без прасувальної дошки
Режими Eco та Max: оберіть той, що підходить вашому одягу
Загострений наконечник: ідеальний для складних для прасування ділянок
Потужне відпарювання: для чудових результатів без зайвих зусиль
Знімний резервуар для води: легке наповнення та уникнення проливання
45% пластику повністю переробляється: чудовий вигляд і турбота про планету
Пара знищує до 99.9 % бактерій/дріжджів і кліщів
Габарити (ВхШхГ), см
- 9.5 x 11 x 33.2
Габарити упаковки (ВхШхГ), см
- 8.6 x 9.7 x 31.6
Вага, кг
- 0.79
Потужність, Вт
Вага в упаковці, кг
- 1
Режими
Особливості
Тип відпарювача
Подавання пари, г/хв
- 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Можливість доливання води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Терморегулятор | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.79 кг |
| Висота | 9.5 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | сіро-зелений |
- Ціна: 2 699 ₴
