
- В наявності
- Код: 00149087
Відпарювач Philips компактний 3000 Series, 1000Вт, 100мл, постійна пара - 20гр, складана ручка, синій
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подача пари | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип | Відпарювач |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Захист від накипу | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 100 л |
| Об'єм резервуара для води | 100 |
- Ціна: 2 199 ₴

