
- В наявності
- Код: 00149083
Пилосос Philips мішковий Series 8000, 900Вт, конт пил -4л, НЕРА 13, чорний
14 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип пилососа - З мішком
Рівень шуму -76 дБ
Об'єм пилозбірника -4 л
Тип прибирання -Сухе
Довжина шнура -9 м
Потужність -900 Вт
Регулювання потужності:
- На корпусі
- Регулювання повітряного потоку
Додаткові насадки:
- Для меблів
- Щілинна
Вихідний фільтр -НЕРА13
Тип трубки -Сталева телескопічна
Додаткові насадки:
- Вбудована м’яка щітка
- Стандартна насадка: TriActive+
Комплектація:
- Пилосос
- Щілинна насадка
- Вбудована м’яка щітка
- Насадка для меблів
- Стандартна насадка: TriActive+
- Мішки для пилу в комплекті: 1 мішок розміру S
Радіус прибирання - 12 м
Технічні особливості:
- Автозмотування шнура
- Вертикальне паркування
- З індикатором заповнення пилозбірника
- Не падає потужність всмоктування під час прибирання
- Рекомендується алергікам
- Розширена гарантія на мотор
Вага - 5.4 кг
Колір виробу - Чорний
Фірмові технології - AirflowMax
Додаткові характеристики:
- Захоплення 99.9% пилу
- Фільтр HEPA та сертифікація ECARF
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 9 м |
| Радіус дії | 12 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Таймер | Ні |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Потужність всмоктування | 900 Вт |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Положення регулятора потужності всмоктування | на корпусі |
| Тип вихідного фільтра | НЕРА13 |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип труби всмоктування | Сталева телескопічна |
- Ціна: 14 999 ₴
