
- В наявності
- Код: 00149082
Пилосос Philips мішковий PowerGO, 750Вт, 3л, НЕРА, синій
5 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | мішковий |
| Тип прибирання | сухе |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Обсяг пилозбірника | 3 л |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) |
| щілинна | |
| Живлення | мережа |
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Визначення ступеня забруднення | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Програмування по днях тижня | Ні |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 750 Вт |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
- Ціна: 5 799 ₴
