
- В наявності
- Код: 00149079
Пилосос Philips контейнерний 9000 series, 900Вт, конт пил -2,2л, НЕРА13, турбощітка, керув. потужності на ручці, чорний
18 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вхідна потужність (ІЕС) - 899Вт
Рівень потужності звуку-77дБ
Радіус дії - 11м
Довжина шнура - 8м
Індикатор заповнення- так
Тип трубки-металева телескопічна трубка з 2-х частин
Тип коліщаток- гума
З’єднання трубки -SmartLock
Керування живленням - дистанційне керування
Колір - чорний
Тип мішка для пилу- антиалергенний фільтр H13
Місткість мішка для пилу- 2.2 л
Аксесуари в комплекті:
- Щілинна насадка
- Мала насадка
- Вбудована щітка
Додаткові аксесуари:
Пульт ДК ErgoGrip
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Радіус дії | 11 м |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Потужність всмоктування | 900 Вт |
| Споживана потужність | 899 Вт |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнерний |
- Ціна: 18 999 ₴
