
- В наявності
- Код: 00149078
Пилосос Philips контейнерний 5000 Series, 900Вт, конт пил -1,5л, НЕРА13, чорно-синій
12 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | безмішковий |
| Тип прибирання | сухе |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Обсяг пилозбірника | 1.5 л |
| Насадки | щілинна |
| TriActive+ | |
| вбудована щітка | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 41.2 x 28 x 28 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорно-синій |
| Тип вихідного фільтра | НЕРА13 |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 12 199 ₴
