
- В наявності
- Код: 00149075
Пилосос Philips контейнерний 3000 series , 900Вт, конт пил -1,5л, НЕРА, турбощітка, чорно-зелений
8 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип прибирання - сухе
Потужність, що споживається - 900 Вт
Класс энергоэффективности - A
Тип фильтра - HEPA
Клас HEPA - 13
Пилосбірник - контейнер (циклон) ; без мішка
Місткість пилозбірника - 1.5 л
Особливості - автосмотка шнура
Регулятор потужності - без регулятора
Труба всмоктування - сталева телескопічна
Насадки і щітки - для ламінату/паркету/плитки (сухе) ; для полиць і плінтуса ; щілинна ; турбо ; підлога-килим
Зберігання додаткових насадок - на трубі
Рівень шуму - 76 дБ
Колір - зелений
Розміри - 410 x 281 x 247 мм
Довжина дроту - 6 м
Радіус роботи - 9 м
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 247 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Таймер | Ні |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Потужність всмоктування | 900 Вт |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Положення регулятора потужності всмоктування | без регулятора |
| Тип труби всмоктування | Сталева телескопічна |
- Ціна: 8 499 ₴
