
- В наявності
- Код: 00149073
Пилосос Philips безмішковий Series 1000, 750Вт, конт пил -1.3л, вага-3.5кг, Super Clean Air, білий
6 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Вид прибирання | |||
| Тип пилозбірника |
|
||
| Споживана потужність, Вт |
|
||
| Регулювання потужності |
|
||
| Випускний фільтр |
|
||
| Об'єм пилозбірника |
|
||
| Рівень шуму, дБ |
|
||
| Тип трубки |
|
||
| Особливості |
|
||
| Довжина шнура |
|
||
| Матеріал коліс |
|
Насадки
| Тип основної щітки |
|
||
| Інші насадки |
|
Особливості
| Система фільтрації |
|
||
| Радіус прибирання |
|
Живлення
| Тип живлення |
|
Фізичні характеристики
| Комплектація |
|
||
| Гарантійний термін |
|
||
| Країна виробництва |
|
||
| Колір виробника |
|
||
| Габарити (ВхШхГ) | 242 х 292 х 342 мм | ||
| Вага | 3,5 кг | ||
| Бренд |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 342 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.3 л |
| Потужність всмоктування | 750 Вт |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вихідного фільтра | Super Clean Air |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна стальна |
- Ціна: 6 299 ₴
