
- Немає в наявності
- Код: 00149057
Мультипіч Philips Ovi серії 2000 1700Вт, чаша-6.2л, сенсорне управл., 13 авто. програм, пластик, чорний
9 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія
- Series 2000
Об'єм чаші, л
Матеріал корпусу
- Пластик
Функції приготування
Робоча температура
- 60-200 °C
Індикатори режимів роботи
- дисплей
Тип нагрівального елемента
- Металевий ТЕН
Тип
Потужність, Вт
Особливості
- Технологія RapidAir
13 різних режимів приготування одним натисненням кнопки
До 90% менше жиру
Віконце для спостереження за процесом приготування
Компактні розміри
Застосунок з 500+ рецептами HomeID
Швидке та легке чищення
13 спосібів приготування:
Смаження
Запікання
Гриль
Випічка
Приготування в одній каструлі
Вок / обсмаження Соте / пасерування
Приготування замороженої їжі
Розігрівання
Розморожування
Висушування
Приготування тостів
Збереження тепла
Комплектація
- Мультипіч
Інструкція
Габарити (ВхШхГ), см
- 33.5 x 37 x 37
Вага в упаковці, кг
- 5.42
Тип керування
Додатково
- Автовимкнення після завершення процесу приготування
- Встановлення часу приготування
- Звуковий сигнал після завершення роботи
- Підтримка тепла
- Регулювання температури
Кількість програм
- 13
Фірмові технології
- Rapid Air
Додаткові характеристики
- Цифровий інтерфейс із сенсорним екраном
Оглядове віконечко для спостереження за процесом приготування
Функція збереження тепла
Регулювання температури 60–200 °C
Регулятор часу до 60 хвилин
Технологія Rapid Air
Термоізольовані зовнішні стінки
Неслизька основа
Вбудований блок для зберігання шнура
Автоматичне вимкнення
Антипригарне покриття кошика
Ручка, що не нагріваються
Кошик можна мити в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість програм приготування | 13 |
| Кількість температурних режимів | 14 |
| Об'єм чаші | 6.2 л |
| Об`єм | 6.2 л |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип кришки | Знімна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.42 кг |
| Висота | 33.5 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елемента | Металевий ТЕН |
- Ціна: 9 999 ₴
