
- В наявності
- Код: 00149056
Мультипіч Philips Ovi XL Series 3000, 2000Вт, чаша-7.2л, сенсорне управл., 16 авто. програм, з віконцем, пластик, чорний
14 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм чаші, л
- 7.2
Матеріал корпусу
- Пластик
Функції приготування
- Випічка
- Гриль на решітці
- Запікання овочів і м'яса
- Йогурт
- Розморожування/розігрівання
- Сушарка/дегідратація
Робоча температура
- 40–200 °C
Індикатори режимів роботи
- дисплей
Тип нагрівального елемента
- Металевий ТЕН
Тип
- Мультипіч (Аерофритюрниця)
Потужність, Вт
- 2000
Особливості
- Швидке рівномірне приготування завдяки технології RapidAir Plus
Стильні дизайн та віконце для контролю процесу приготування
Нескінченне натхнення із застосунком HomeID
Вийдіть за рамки тільки смаження з технологією готування гарячим повітрям у 16 різних способів
Місткості кошика 7.2 л вистачить на 1400 грамів овочів; 10 курячих гомілок; 6 шматочків лосося або 9 мафінів.
Сенсорний екран для зручного керування
Готуй у 1.5 рази швидше і на 70% енергоефективніше, ніж духовка
Просто та легко мити всі частини мультипечі
Комплектація
- Мультипіч
Інструкція
Кількість чаш
- 1
Габарити (ВхШхГ), см
- 30.3 x 33.3 x 45.3
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 36.5 x 37.1 x 49.2
Вага, кг
- 6
Тип керування
- Сенсорне
Вага в упаковці, кг
- 8.7
Матеріал покриття чаші
- Антипригарне
Додатково
- Автовимкнення після завершення процесу приготування
- Автовимкнення у разі відкривання кришки
- Автоменю
- Встановлення часу приготування
- Звуковий сигнал після завершення роботи
- Підтримка тепла
- Регулювання температури
Кількість програм
- 12
Фірмові технології
- Rapid Air
Додаткові характеристики
- Кошик можна мити в посудомийній машині
Часовий діапазон: 0–24 год
Попередні налаштування: 12 програм
Довжина шнура: 1 м
Застосунок HomeID
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість програм приготування | 16 |
| Кількість температурних режимів | 200 |
| Об`єм | 7.2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип кришки | Знімна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 30.3 мм |
| Ширина | 33.3 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм чаші | 7.2 |
| Тип нагрівального елемента | Металевий ТЕН |
- Ціна: 14 999 ₴
