
- В наявності
- Код: 00149053
Мультипіч Philips Ovi Series 3000 1400Вт, чаша-4.2л, сенсорне управл., 6 авто. програм, пластик, чорний
10 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія
Об'єм чаші, л
Матеріал корпусу
- Пластик
Функції приготування
- Випічка
- Гриль на решітці
- Запікання овочів і м'яса
- Йогурт
- Розморожування/розігрівання
- Сушарка/дегідратація
Робоча температура
- 40-200 °C
Індикатори режимів роботи
- дисплей
Тип нагрівального елемента
- Металевий ТЕН
Тип
Особливості
- Швидке рівномірне приготування завдяки технології RapidAir
Стильні дизайн та віконце для контролю процесу приготування
Нескінченне натхнення із застосунком HomeID
Вийдіть за рамки тільки смаження з технологією готування гарячим повітрям у 16 різних способів
Місткості кошика 4.2 л вистачить, щоб готувати повноцінні страви на 4 та більше порцій
Сенсорний екран для зручного керування
Готуй у 1.5 рази швидше і на 70% енергоефективніше, ніж духовка
Просто та легко мити всі частини мультипечі
Комплектація
- Мультипіч
Інструкція
Габарити (ВхШхГ), см
- 30 х 29 х 40
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 34.5 х 35.2 х 35.2
Вага, кг
- 4.6
Потужність, Вт
Вага в упаковці, кг
- 6.1
Тип керування
Кришка
Кількість чаш
Додатково
- Автовимкнення після завершення процесу приготування
- Автовимкнення у разі відкривання кришки
- Автоменю
- Встановлення часу приготування
- Звуковий сигнал після завершення роботи
- Підтримка тепла
- Регулювання температури
Кількість програм
- 12
Фірмові технології
- Rapid Air
Додаткові характеристики
- Кошик можна мити в посудомийній машині
Часовий діапазон: 0–24 год
Попередні налаштування: 12 програм
Довжина шнура: 1 м
Застосунок HomeID
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Кількість температурних режимів | 200 |
| Об'єм чаші | 4.2 л |
| Об`єм | 4.2 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип кришки | Знімна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елемента | Металевий ТЕН |
- Ціна: 10 999 ₴
