
- В наявності
- Код: 00149033
Міксер Philips ручний Daily Collection 300Вт, насадки-2, турборежим, білий
1 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість швидкостей -5
Потужність-300 Вт
Матеріал корпусу міксера -Пластик
Тип -Ручний
Насадки:
- Вінчики
- Гаки для тіста
Довжина шнура -110 см
Вага -1.06 кг
Сфера використання -Для дому
Особливості -Турборежим
Гарантія -24 місяці офіційної гарантії від виробника
Колір -Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.06 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Вінчики для збивання | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Ні |
| Матеріал насадки-блендера | метал |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-блендер | Ні |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 110 |
- Ціна: 1 899 ₴
