
- Немає в наявності
- Код: 00149032
Міксер Philips ручний 5000 series, 400Вт, насадки -4, чорний
1 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія
- Series 5000
Кількість швидкостей
- 5
Матеріал корпусу міксера
- Пластик
Потужність, Вт
Тип
Насадки
Довжина шнура
- 120 см
Габарити (ВхШхГ)
- 31.9 х 19.4 х 9 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
- 20.9 х 21.2 х 11 см
Вага
- 1.1 кг
Вага в упаковці
- 1.5 кг
Сфера використання
Матеріал корпуса
Особливості
Додаткові характеристики
- Потужність 400 Вт для роботи навіть із найщільнішим тістом
5 швидкостей та режим Турбо для максимальної ефективності
Вінчики та гаки для замішування тіста
Вінчики конічної форми здатні працювати на 25% швидше, ніж традиційні
Просте встановлення насадок
Зручна кнопка для від'єднання насадок
Кількість в упаковці, шт
- 1
Країна реєстрації бренду
- Нідерланди
Гарантія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 31.9 мм |
| Ширина | 19.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-блендер | Ні |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 120 |
- Ціна: 1 799 ₴
